Międzynarodowe Spotkanie Projektowe LTT w Sztokholmie

30.05-05.06.2023 r.

10 studentów z Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (Karolina Lisowska, Karolina Gorol, Angelika Galara, Oliwia Skrzypczak, Patrycja Wywrocka, Marta Jarzyna, Lila Kowalska, Marianna Siptarova, Marysia Flig, Natalia Janikowska) i 10 studentów z mdv Universität für Musik und darstellende Kunst Wien współpracowało podczas międzynarodowego spotkania projektowego LTT w Kungliga Musikhögskolan w Sztokholmie, w dniach 31.05-02.06.2023 r. W ramach projektu "EEAP" ERASMUS+ studenci przygotowywali wspólnie część Koncertu Inauguracyjnego Międzynarodowej Konferencji Rytmiki w Sztokholmie. W programie Koncertu znalazły się interpretacje ruchowe dr hab. Barbary Dutkiewicz, prof. AM oraz Igi Eckert.