Aktualności

01-06-2017

TERMINY ZALICZENIA Z HISTORII SZTUKI

TERMINY  ZALICZENIA  Z HISTORII SZTUKI

 

6.06./wtorek/

9.00 – 11.00       Szymon Ręczmin, Ewelina Bachul, Inez Krawczyk, Karolina Wiśniowska,    

                           Maria Fryc, Joanna Zawiślak, Kacper Stalewski, Urszula Barnaś

11.40 – 13.00     LM – Kraśniewska, Tomkowicz, Kontek, Stańczak

13.00 – 14.00     Magdalena Marcinowicz-Tomanek, Magdalena Orocz, Agnieszka 

                          Woźniczka, Franciszek Pospieszalski

 

7.06./środa/

9.00 – 11.00      Joanna Kasperczak, Michał Bera, Roman Hyla, Jakub Gerula, Joanna Liszka,

                          Maria Pragłowska, Aneżka Gebauerova, Tomasz Ploch

11.30 – 13.30    Filip Białas, Maciej Słapiński, Maksim Slushniuk,

                         Adam Tadel, Piotr Dziadkowiec, Fryderyk Stefankiewicz, Wojciech Jaworski

14.30 – 16.00   Sabina Myrczek, Monika Knapik, Filip Filipski, Karolina Cierpiał, Agnieszka 

                         Siatkowska, Ewa Chudy, Magdalena Porada, Krzysztof Mencner,

 

Niewpisani na listę:   Eligiusz Skoczylas, Izabela Wilga

 

 

 

Proszę o uszanowanie powagi egzaminu przez odpowiedni strój.

 

 

 

                                                                                        St.wykł.Iwona Mida

 

 

 

 

TERMINY  ZALICZENIA  Z HISTORII   KULTURY

 

1.06./czwartek/

9.00 – 11.00        Julia Małek, Kacper Gładys, Konrad Bargieł, Ola Kulig, Marta Urbańczyk,

                            Elżbieta Szczyrba, Marta Krystoń, Rafał Kozubek, Mateusz Mikołajczyk,

                            Łukasz Sadło

11.30 – 13.30      Magdalena Urbanek, Karolina Talarczyk, Paulina Pudło, Manuela Filipska,

                            Przemysław Kadłubek, Marta Sobol, Jakub Pawlisz, Kinga Wójcik,

                           Jan Uvira

8.06./czwartek/

9.00 – 11.00       Jarosław Nowak, Piotr Wacławik, Weronika Wendrowska, Monika Nowak,

                           Olga Czech, Malwina Turoń

                           LM – Jendrysik, Kraśniewska

11.30 – 13.30     Wojciech Urlik, Rafał Talarczyk, Kamil Górowski, Adrian Janus, Paulina

                           Soboń, Anna Kowalczyk, Alicja Maryńczuk, Ewa Doleżych, Daria Branny,

                           Monika Kaczkowska, Grzegorz Ziółek

14.30/15.00        LM – Bryła, Naumiuk, Kwaśniok, Patoka, Oskwarek, Kotwasińska

 

 

Niewpisana na listę : Marta Sobol

 

 

Proszę o uszanowanie powagi egzaminu przez odpowiedni strój. 

 

 

                                                                                              
Biuletyn Informacji Publicznej