Aktualności

22-11-2017

Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Uczelni Muzycznych

Szanowni Państwo,

w dniach 20-21 stycznia 2018 roku w Akademii Muzycznej w Krakowie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Doktorantów Uczelni Muzycznych. Serdecznie zapraszamy do zgłaszaniu udziału, zarówno w formie referatów, jak i prezentacji utworów. Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji doktorantów teorii muzyki, którzy mogą a ten sposób zaprezentować dotychczasowe postępy w pracy lub skupić się na wybranych zagadnieniach będących przedmiotem ich aktywności naukowej. Jest to okazja do skonfrontowania swoich osiągnięć z opinią profesorów naszej Akademii oraz możliwość wymiany poglądów między nami – doktorantami.

Zasady obowiązujące zgłaszających:

- w przypadku zgłoszenia się do koncertu, obowiązuje wystąpienie z referatem dotyczącym wykonywanego utworu;
- można zgłosić tylko sam referat;
- zgłoszenie do koncertu powinno zawierać dokładne dane: imię i nazwisko doktoranta, rok studiów doktoranckich, uczelnia, dane opiekuna/promotora, tytuł utworu (rok powstania), kompozytor (z datami życia), obsada, czas trwania [jeśli doktorantowi towarzyszy zespół lub akompaniator, proszę podać dane, zaznaczając, czy są to pracownicy uczelni, studenci czy inni doktoranci)
- zgłoszenie referatu powinno zawierać: imię i nazwisko doktoranta, rok studiów doktoranckich, uczelnia, dane opiekuna/promotora, tytuł referatu

 W celu zgłoszenia udziału prosimy o nadsyłanie propozycji tematów / tytułów 20-minutowych wystąpień do 20 grudnia 2017 roku na adres:

iwona.sowinska@amuz.krakow.pl lub aleksandra.flach@amuz.krakow.pl

Koszt przejazdu i zakwaterowania we własnym zakresie. 


Biuletyn Informacji Publicznej