Ogłoszenia

26-10-2016

Stypendium doktoranckie ze środków dotacji podmiotowej na 2016 rok na dofinansowanie zadań projakościowych

Uprzejmie informujemy o dodatkowym naborze wniosków o przyznanie środków finansowych z dotacji podmiotowej na 2016 rok na dofinansowanie zadań projakościowych.
więcej »


24-10-2016

Realizacja projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wyposażenie Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w mistrzowskiej klasy instrumenty muzyczne, w celu wprowadzenia nowej, najwyższej jakości oferty kulturalnej”.
więcej »


29-09-2016

Zapytanie ofertowe

na wykonywanie czynności związanych z obsługą szatni, dbaniem o czystość w budynku dydaktycznym tj.: w salach dydaktycznych, toaletach, korytarzach w czasie zjazdów na studiach niestacjonarnych na kierunku jazz i muzyka estradowa.
więcej »


29-09-2016

Zapytanie ofertowe

na wykonywanie czynności związanych ze sprzątaniem korytarzy, pomieszczeń socjalnych i gospodarczych w Domu Studenta Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w czasie zjazdów studiów niestacjonarnych.
więcej »


07-09-2016

Akademia Muzyczna w Katowicach zatrudni pracownika

Akademia Muzyczna w Katowicach zatrudni pracownika w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisko: specjalista ds. zamówień publicznych.
więcej »


[ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ] powrót »  powrót do Ogłoszenia »
Biuletyn Informacji Publicznej